Hotel Mousson****

Wellness centrum

Otváracia doba: Pondelok - Sobota  14:00 - 22:00 hod., Nedeľa  14:00 - 22:00 hod.

Vyhradený čas pre rodičov s deťmi do 18:00 hod.

 

Hotel Mousson**** ponúka svojim klientom možnosť zrelaxovať po namáhavom dni v hotelovom Wellness centre. Hostia si môžu užiť relax na ploche 400 m2 v 4 saunách (biosauna, fínska sauna,  parná bylinková, parná aromatická) a relaxačnej zóne, kde môžu využiť Kneippov kúpeľ, vírivku a tepidárium. Zaplávať si môžu v relaxačnom bazéne s protiprúdom a podvodnou masážou a ochladiť sa ľadopádom alebo v ochladzovacom bazéne. Hosťom Hotela Mousson**** je k dispozícii aj fitness centrum s rekondičným poradenstvom a široká ponuka masáží.

Kozmetika La Sultane de Saba
Wellness centrum Hotela Mousson**** predstavuje luxusnú francúzsku kozmetiku La Sultane de Saba.


Koncept tejto luxusnej kozmetikyje vytvorený na základe tradičných receptúr a rituálov, ktoré sa v Oriente oddávna predávajú z generácie na generáciu.

Originálne produkty La Sultane de Saba a ich rozmanité vône Vám dovolia preniesť sa na chvíľu do exotických
krajín Orientu či Ázie a objavovať pradávne rituály krásy. Pokiaľ sa rozhodnete vyskúšať ošetrenie luxusnou orientálnou kozmetikou La Sultane de
Saba, budete nadšení kvalitou jej produktov a očarení jej čisto prírodnými esenciami.

Certifikát kvality

Všetky produkty luxusnej kozmetiky La Sultane de Saba sú dômyselnou kombináciou vzácnych ingrediencií zo všetkých
kútov sveta. Sú bez parabénov, bez použitia zvieracích zložiek a nie sú testované na zvieratách. Aj tieto vzácne prírodné zložky nájdete v produktoch používaných pri procedúrach vo Wellness centre Hotela Mousson****:

Arganový olej je jedným z najvzácnejších olejov na svete. Vďaka svojim vyživujúcim a hydratačným účinkom je po storočia skutočným prírodným elixírom krásy a mladosti.

Figový olej je veľmi bohatý na vitamín C a vápnik. Redukuje známky starnutia pleti a navracia jej prirodzený jas.

Cukrová trstina. Surový trstinový cukor je starodávny ľudový liek na suchú pokožku. Prirodzené zvláčňujúce vlastnosti cukrovej trstiny pomáhajú udržať pokožku vláčnu. Cukrová trstina dodáva pokožke pružnosť, odbúrava napätie kože a pomáha ju ochrániť pred prirodzeným starnutím. Zjemňuje, spevňuje, vyživuje a má ukľudňujúce účinky.

Hodvábne proteíny sú bohaté na aminokyseliny, ktoré zaistia dôkladné odstránenie odumretých buniek a celkové prečistenie pokožky. Zároveň sú zdrojom hydratácie a ich pôsobenie navracia pokožke pružnosť.

Karotkový olej revitalizuje pleť a dodáva pokožke jemné prirodzené tónovanie. Olej bohatý na karotén je možné používať po celý rok pre rozjasnenie a prečistenie pokožky, v lete tiež ako podklad pod opaľovacie prípravky a ako starostlivosť po opaľovaní. La Sultane de Saba ponúka karotkový olej samostatne v kvalite BIO a je spolu s figovým olejom súčasťou všetkých telových olejov kozmetiky La Sultane de Saba.

Maslo Karité/bambucké maslo sa vyrába z plodov stromu Karité, ktorý rastie výhradne v subsaharskom pásme saván Afriky. Je základom všetkých kozmetických hydratačných prípravkov. Obsahuje výnimočne vysoké percento látok s liečivými vlastnosťami.

Ryža / Ryžový prášok – Používanie ryže ako kozmetického prípravku siaha až do doby antiky. Je obľúbenou súčasťou kozmetických produktov, pretože ľahko preniká do kože, zosvetľuje, matuje, neupcháva póry a znižuje tvorbu kožného mazu.

Vitamín E – hlavný antioxidant obsiahnutý prirodzene v tele. Zkľudňuje a zlepšuje stav pokožky a dlhšie v nej udržuje vlhkosť, takže pokožka zostáva jemná a hebká. Vo všetkých typoch kozmetických prípravkov je vitamín E vhodný pred aj po opaľovaní.

Procedúry s použitím kozmetiky La Sultane de Saba

Produktová rada “ Voyage sur la route de Malaisie“

Pri nádherných polostrovoch v Čínskom mori, medzi veľkým modrým oceánom a azúrovou oblohou, leží malý kúsok raja – Malajzia, kde sa po zotmení
rozvinú svieže tóny magnólie Champaka...

• Cesta Malajziou – Telový peeling s esenciou Champaka Fleur Tropicales, Telové mlieko s esenciou Champaka Fleur Tropicales.

Celé telo - 45 min. Cena: 47,00 €

Ošetrenie týmto úžasným peelingom obsahujúcim mušle, kokosové škrupinky a prírodnú cukrovú trstinu je pre svoj ukľudňujúci účinok naozajstný zázrak. Odstraňuje odumreté časti kože a kožné nečistoty, čistí, detoxikuje. Jemný čistý peeling s bohatou krémovou štruktúrou stelesňuje vďaka obsahu masla Karité a výživného kokosového oleja starodávne blahodárne poklady, ktoré sú v malajzijských rituáloch krásy používané po stáročia. Peeling je vzácny a účinný vďaka ochrannému zjemňujúcemu vosku, ktorý rozžiari Vašu pokožku. Vďaka omamnej kombinácii tropických kvetov a magnólie Champaka – vzrušujúcej vône s nádychom medu, ktorá sa šíri jemne ako žiara sviečok, má tento peeling príjemne dráždivú ovocno-kvetinovú vôňu a euforické účinky. Po tomto skvelom peelingu bude Vaša pokožka pripravená na dokonalú a hĺbkovú hydratáciu. Po jemnom ošetrení telovým mliekom s obsahom 100 % masla Karité a kokosového oleja bude Vaša pokožka pružná a hebká. Telové mlieko Voyage sur la route de Malaisie zaistí Vašej pokožke dlhotrvajúcu vôňu a Vaše telo prevonia omamnou kvetinovou vôňou tropických kvetov magnólie Champaka.

• Exotické telové ošetrenie Malajzia – Telový peeling s esenciou Champaka Fleur Tropicales, zábal z Telového mlieka s esenciou Champaka Fleur Tropicales a 100 % Masla Karité s esenciou Champaka Fleur Tropicales.

Celé telo - 60 min. Cena: 76,00 €

Ošetrenie začína týmto úžasným peelingom obsahujúcim mušle, kokosové škrupinky a prírodnú cukrovú trstinu. Peeling je pre svoj ukľudňujúci účinok naozajstný zázrak. Odstraňuje odumreté časti kože a kožné nečistoty, čistí, detoxikuje. Po tomto peelingu bude Vaše telo pripravené na relaxáciu počas zábalu zo 100 % masla Karité s pridaním telového mlieka s obsahom esencie Champaka Fleur Tropicales. Zábal Vám zaistí ešte intenzívnejšiu hydratáciu celého tela. Vaša pokožka bude vďaka obsahu vitamínov A, D, E a F spevnená, vyživená a zjemnená. Omamná vôňa esencie Champaka Fleur Tropicales Vás bude ako hodvábny závoj sprevádzať po celý deň.

• Masáž Malajzia – Maslo Karité a Pleťové mlieko s esenciou Champaka Fleur Tropicales.

Celé telo - 60 min. Cena: 56,00 €

Pripravte sa na nezabudnuteľnú relaxačnú masáž celého tela 100% maslom Karité La Sultane de Saba, delikátne prevoňaným prírodnými esenciami magnólie Champaka a tropických kvetov polostrova Malajzia. Maslo Karité má regeneračné a reparačné účinky vďaka prirodzenému obsahu vitamínov A, D, E a F. Spevňuje, ochraňuje, vyživuje a zjemňuje pokožku. 100 % maslá Karité La Sultane de Saba sú spracované podľa tradičných starodávnych receptúr v exkluzívnej kvalite. Po masáži hodvábnym maslom Karité bude Vaša myseľ pokojná a telo pripravené na ďalšiu dávku hydratácie prostredníctvom telového mlieka s esenciou Champaka Fleur Tropicales. Telové mlieko Voyage sur la route de Malaisie zaistí Vašej pokožke dlhotrvajúcu vôňu a telo prevonia omamnou kvetinovou vôňou tropických kvetov magnólie Champaka.

• Masáž Malajzia - Maslo Karité s esenciou Champaka Fleur Tropicales.

Výber: chrbát, nohy alebo ruky - 30 min. Cena: 21,00

Podľa svojich preferencií si môžete vybrať masáž 100% maslom Karité La Sultane de Saba, delikátne prevoňaným prírodnými esenciami magnólie Champaka a tropických kvetov polostrova Malajzia. Maslo Karité má regeneračné a reparačné účinky vďaka prirodzenému obsahu vitamínov A, D, E a F. Spevňuje, ochraňuje, vyživuje a zjemňuje pokožku. 100 % maslá Karité La Sultane de Saba sú spracované podľa tradičných starodávnych receptúr v exkluzívnej kvalite. Opojná vôňa magnólie Champaka Vás bude sprevádzať celý deň.

Produktová rada “Voyage Balinais“

Oslávte farebnú krásu prírody srdca južných morí, ostrova Bali. Jedinečné kvety Lotosu a báječnej Plumérie Vás zavedú na cestu čírej radosti.

• Masáž Bali - Masážna sviečka Karité Lotos a kvety Plumérie z rady “Voyage Balinais“ – vhodná pre svadobné rituály.

Relaxačná masáž 30 min. (výber: chrbát, nohy alebo ruky). Cena: 27,00 €

Maslo Karité je 100 % prírodný produkt delikátne prevoňaný prírodnými esenciami Lotosu a kvetov Plumérie ostrova Bali. Karité je posvätný africký strom, z ktorého plodov sa získava práve táto čistá textúra nazývaná maslo, ktorá vyživuje pokožku a chráni ju pred vysúšaním. Kvety Plumérie sa radia medzi najkrajšie na svete. Experti na vône ich radia medzi raritu. Najintenzívnejšiu vôňu vydávajú v noci. V Ázii ich dodnes považujú za rastliny svätyne a obetí. Maslo Karité má regeneračné a reparačné účinky vďakaprirodzenému obsahu vitamínov A, D, E a F. Spevňuje, ochraňuje, vyživuje a zjemňuje pokožku. Exotická vôňa Lotosu a kvetov Plumérie Vás zahalí ako nežný závoj a bude Vás sprevádzať po celý deň.

• Luxusné telové ošetrenie Bali – Peeling Lulur a Olej s vôňou Lotosu a kvetov Plumérie z rady “Voyage Balinais“.

Celé telo - 60 min. Cena: 47,00 €

Toto telové ošetrenie opojí Vaše zmysly a prenesie Vás na chvíľu do tropického raja na ostrove Bali nazývaného aj „ostrovom Bohov“. Peeling Lulur na báze čerstvého kokosu a ryžového púdru najskôr veľmi šetrne odstráni odumreté bunky. Je vhodný i pre veľmi citlivú pleť. Po tomto kozmetickom ošetrení bude Vaša pokožka hladká, zmatnená s delikátnou vôňou pripravená na relaxačnú masáž telovým olejom z rady Voyage Balinais, ktorý Vašu pokožku nádherne zjemní a zanechá na nej delikátne jemnú a elegantnú vôňu Lotosu a kvetov Plumérie.

Vstup do Wellness centra - cenník
  Čas Cena
Dospelí 1 hodina 12,00€
Dospelí
každá nasledujúca hodina
1 hodina   2,00€
Deti (3-15 r.) v sprievode rodičov 1 hodina   6,00€
Deti (3-15 r.) v sprievode rodičov
každá nasledujúca hodina
1 hodina   2,00€
Deti do 2,99 rokov v sprievode rodičov   zadarmo

Masáže - cenník
  Trvanie Cena
Masáž mätovo-rozmarínovým olejom – chrbát 20 min. 14,90€
Masáž kokosovo-čokoládovým olejom – chrbát 20 min. 14,90€
Klasická masáž krčnej chrbtice 10 min.   9,90€
Klasická masáž – chrbát 20 min. 13,90€
Klasická masáž – chrbát a šija 30 min. 16,90€
Klasická masáž dolných končatín 30 min. 16,90€
Masáž chodidiel 20 min. 13,90€
Klasická masáž rúk 20 min. 13,90€
Klasická masáž brucha 15 min.   9,90€
Kompletná masáž 60 min. 39,00€
Wellness (župan, papučky, vak) 34,90€

Informácie o rezerváciách na telefónnom čísle +421 918 185 185, info@hotelmousson.sk
Všetky uvedené ceny sú vrátane DPH.
Cenník platný od 17.02.2020. Zmena cien vyhradená.

Obrázok - 1 - 4
Obrázok - 2 - 4
Obrázok - 3 - 4
Obrázok - 3 - 4
Obrázok - 3 - 4
Obrázok - 3 - 4
Obrázok - 3 - 4
Obrázok - 4 - 4
Obrázok - 4 - 4
Obrázok - 4 - 4
Obrázok - 4 - 4

Pondelok | 13.07.2020 | 00:18 hod.
Príchod:

Odchod:

Počet osôb:

Meno a Priezvisko

Email

Telefón

Poznámka

Overovací obrázok