Hotel Mousson****


Aktuality

Informácia ohľadom vstupu do Wellness centra

Pridané dňa 04.10.21

Vážení hostia,

v súlade s aktuálnymi opatreniami podľa platného COVID automatu je Wellness centrum od pondelka, 18.10.2021, otvorené v režime "KOMPLETNE ZAOČKOVANÍ" – IBA PRE UBYTOVANÝCH HOSTÍ.

Na základe Vyhlášky č. 253 ÚVZ SR, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k obmedzeniam prevádzok, sa do priestorov prevádzky umožňuje vstup výlučne plne zaočkovaným osobám ubytovaným v Hoteli Mousson****.

Za plne očkovanú osobu sa považuje:

a, osoba najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou,

b, osoba najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou, alebo

c, osoba najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19, alebo

d, osoba do 12 rokov a dvoch mesiacov veku.

Prevádzkovateľ zariadenia je oprávnený požadovať od osoby vstupujúcej do vnútorných alebo vonkajších priestorov prevádzky predloženie príslušného dokladu, ktorý preukazuje niektorú z vyššie uvedených skutočností; do tohto dokladu je prevádzkovateľ zariadenia oprávnený nahliadnuť.

Maximálna kapacita Wellness centra:  10 osôb

 


Pondelok | 18.10.2021 | 22:19 hod.
Príchod:

Odchod:

Počet osôb:

Meno a Priezvisko

Email

Telefón

Poznámka

Overovací obrázok