Hotel Mousson****


Aktuality

10. výročie otvorenia Hotela Mousson**** Michalovce

Pridané dňa 10.12.20

Milí priatelia,

Dnes je to presne 10 rokov, čo po náročnej rekonštrukcii bývalej robotníckej ubytovne v Michalovciach otvoril 4* dizajn hotel na východe Slovenska svoje brány verejnosti pod novým názvom „Hotel Mousson**** Michalovce“. Hotel dostal meno po svetoznámom maliarovi, následníkovi plenérizmu Jozefovi Theodorovi Moussonovi, ktorý krátko pôsobil a maľoval aj v Michalovciach. Hotel dýcha „Moussonovými farbami“, čokoládovou hnedou, bielou, sivou a béžovou. Každá izba v hoteli je jedinečná, pretože v každej z nich  dominuje na stenách iná reprodukcia jedného z diel majstra Moussona.

Počas desaťročnej prevádzky sme mali tú česť privítať nespočetné množstvo hostí, mnoho slávnych osobností, politikov, vládnych predstaviteľov, umelcov aj športovcov. Vždy s profesionálnym a individuálnym prístupom ku každému hosťovi. Veľmi radi sme boli súčasťou osláv Vašich významných životných jubileí či Vašich vysnívaných svadobných dní.

Milí hostia, aj týmto spôsobom nám dovoľte poďakovať Vám za Vašu priazeň a dôveru, s ktorou sa na nás obraciate. Sme nesmierne radi, že sme sa pre mnohých z Vás stali na kratší či dlhší čas Vaším druhým domovom.

Veľká vďaka patrí aj zamestnancom hotela, ktorí svojím profesionálnym a prívetivým prístupom vytvárajú príjemnú atmosféru pre pobyt každého hosťa.

Milí priatelia, želáme Vám do ďalších dní veľa zdravia a tešíme sa na Vašu návštevu u nás.

 


Utorok | 26.01.2021 | 13:50 hod.
Príchod:

Odchod:

Počet osôb:

Meno a Priezvisko

Email

Telefón

Poznámka

Overovací obrázok